Test
15.10.2019
Kliknite a pozrite si Hit na dnes!Kliknite a pozrite si Hit na tento týždeň!Klknite a pozrite si Hit na tento mesiac!Kliknite a pozrite si Hit na tento rok!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Nachádzate sa na stránkach www.tourist-channel.sk v slovenskom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!Stránky www.tourist-channel.sk v anglickom jazyku!

Folklór na Slovensku a Česku

 




Zpěváček 2010

„ Zpěváček 2010 „
soutěž v dětském zpěvu lidových písní vyhlášená Folklorním sdružením České republiky,
Folklorním sdružením Těšínského Slezska a Městským domem kultury Karviná.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  
Výsledky regionální přehlídky konané dne 31.3.2010 v MDK Karviná :

I.   kategorie :                1.  Szlauerová  Beata                               Český Těšín
                                      2.  Kraina  Szymon                                   Třinec
                                           Cieslarová  Veronika                           Jablunkov
                                      3.  Klimesová  Anna                                 Bohumín  

II.  kategorie :               1.  Zalisz  Tobiasz                                     Třinec
                                      2.  Pazderová  Johanka                             Jablunkov
                                           Putzlacher  Daniel                               Český Těšín
                                      3.  Sikora Robert                                       Orlová
                                           Serišová Barbora                                 Karviná  
                                          
III. kategorie :               1. Stonawska Katarzyna                           Hnojník
                                      2. Kluzová Katarzyna                               Jablunkov
                                          Sikora Małgorzata                                Karviná
                                      3. Szczeponiecová Veronika                    Český Těšín
                                                                            
IV. kategorie :               1. Zogata  Jakub                                        Jablunkov
                                      2. Kachlová  Tereza                                  Karviná
                                          Gawlowská Lucie                                 Havířov
                                      3. Firla  Michal                                         Hnojník

V.  kategorie :               1. Potyszová Alexandra                            Český Těšín
                                          Chlebková Michaela
                                      2. Ptaková Janina                                      Havířov
                                          Schimanietzová Izabela
                                      
VI. kategorie :               1. Szczeponiecová Veronika                     Český Těšín
                                          Fúriková  Petra
                                      2. Jurečková Lydie                                    Havířov
                                          Svobodová Veronika
                                          Zahradníčková Pavla
                                      3. Krosčenová Kateřina                             Bohumín
                                          Krosčenová Karlina                                          


Info:
         e-mail: trade@ba.psg.sk
         tel.: 00421-903447629, 00421-650340155
   
Atrakcie
      
E-mailujte nám
 
domov

hore